Blogas

Naujausi įrašai

 • Nuo šito lango sunku nueiti :)
  Nuo šito lango sunku nueiti :)

  Dar nėra sofos ar kitų baldų ant kurių galėčiau sėdėti ir grožėtis šituo vaizdu. Dar nėra net grindų, po kojomis smėlis 🙂 o jau norisi čia būti.

 • Bandymas 1

 • Antras
  Antras

  “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat…

Apie mus

Mums – namų statyba yra procesas susidedantis iš kūrybos ir techninių sprendimų. Projektuojant, įrengiant namus, mums svarbiausia yra žmonės, kurie ten gyvens. Funkcionalus namo išplanavimas yra pagrindinis mūsų rūpestis. Mes žinome, kad patogiai suprojektuota virtuvės erdvė palengvina kasdienybę. Drabužinė šeimininkų miegamajame yra kiekvienos moters svajonė, o lauko sandėliukas reikalingas tam, kad neužkrauti garažo sodo įrankiais ir dar daug daug smulkmenų kurios namą paverčia Namais.
Mes visuomet renkamės tik kokybiškas medžiagas. Statybų ir apdailos darbus atliekame taip, kad galėtume suteikti garantiją.  Daugybė valandų praleistų statybų aikštelėje, mums leidžia užtikrinti, jog nebus nepastebėta nei viena smulkmena.

Olegas ir Asta

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Tel. nr.: +370 611 11 234 | +370 612 21 000
El. paštas: info@namuidejos.lt

Back to Top